Sektör: Giyim / Marka: Penti

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 2 -3 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 7 aya varan taksit kampanyası Penti mağazalarından yapılan 2-3 taksitli alışverişlerde +4 taksit geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
 • 7 taksitli satış için, Penti mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
 • Penti mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 7 taksittir.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı Miles & Smiles Business kredi kartı,DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
 • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET PENTI” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET PENTI” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
 • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp PENTI yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan – 31 Aralık 2018

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.