Şimdi konuşun..
Penti’da 120 TL üzerine 20 TL Penti bonus!

Penti’da 120 TL üzerine 20 TL Penti bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Penti

NASIL KAZANIRIM?

Penti’da tek seferde 120 TL üzerinde alışveriş yaparak kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • 20 TL Penti bonus kampanyası 1-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 20 TL Penti bonus kampanyası dahilinde Penti mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 120 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL Penti bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 20 TL Penti bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 20 TL Penti bonus, 1 Ekim – 7 Kasım  2019 tarihleri arasında sadece Penti mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan bonuslar 8 Kasım 2019 itibari ile geri alınacaktır.
  • Kampanya dahilinde kazanılan Penti bonuslar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecektir. 20 TL Penti Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20 TL Penti Bonus kazanabilir. www.penti.com  ve fiziki Penti mağazalarından yapılacak alışverişlerden Penti Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar sadece fiziki Penti mağazalarında harcanabilir. Kazanılan puanlar www.penti.com adresinden harcanamamaktadır.
  • 20 TL Penti bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex, Paracard katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce "EVET PENTI" yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Penti bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde Nine West Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 – 30 Kasım 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ekim – 7 Kasım 2019