Şimdi konuşun..
Pasabahcemagazaları.com’da<br> 40 TL Bonus

Pasabahcemagazaları.com’da
40 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Paşabahçe

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 01 Haziran- 15 Haziran 2020 tarihleri arasında  pasabahcemagazalari.com ’dan tek seferde yapacağınız 250 TL üzeri alışverişlerinizde 40 TL Bonus kazanın.
  • 40 TL Bonus, 01 Haziran- 15 Haziran 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • 40 TL Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 40 TL Bonus kazanabilir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Bonus’lar 22 Haziran 2020 tarihine kadar sadece pasabahcemagazalari.com ‘da kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar 23 Haziran 2020 tarihinde geri alınacaktır.
  • 40 TL Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından Paşabahçe Mağazaları için “EVETPASABAHCE”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 40 TL Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 40 TL Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Haziran - 15 Haziran 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Haziran - 22 Haziran 2020