Şimdi konuşun..
20 TL Panço bonus

20 TL Panço bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Panço mağazalarından ve www.panco.com.tr tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL Panço Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1-30 Eylül 2019 tarihleri arasında Panço mağazaları ve www.panco.com.tr ‘den tek seferde yapacağınız 150 TL üzeri alışverişlerinizde 20 TL Panço Bonus kazanın.

  • 20 TL Panço Bonus, 1-30 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POS’u üzerinden tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Panço Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 20 TL Panço Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20 TL Panço Bonus kazanabilir. www.panco.com.tr ‘den ve fiziki Panço mağazalarından yapılacak alışverişlerden Panço Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar sadece fiziki Panço mağazalarında harcanabilecektir. Kazanılan panço bonuslar www.panco.com.tr adresinde harcanamaz.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 20 TL Panço Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 20 TL Panço Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 20 TL Panço Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan 20 TL Panço Bonus 7 Ekim 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 20 TL Panço Bonus’lar geri alınacaktır.
  • 20 TL Panço Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card Alternatifbank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Panço Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 20 TL Panço Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Panço Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 -30 Eylül 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Eylül – 7 Ekim 2019