Şimdi konuşun..
Oxxo’da 50 TL’ye varan Oxxo Bonus!

Oxxo’da 50 TL’ye varan Oxxo Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Oxxo

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra, Oxxo ‘dan tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 40 TL,  300 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 50TL Oxxo Bonus kazanılacaktır.  

Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya kapsamında, Oxxo ’dan 20 Ocak-20 Şubat 2021  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 200 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 40 TL,  300 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 50TL Oxxo Bonus kazanacaklardır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Oxxo Bonus kazanabilir.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından “Oxxo Bonus” kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • İndirim yasaklı, konsinye ve kozmetik alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları dahildir.
 • Sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET KATILOXXO” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kazanılan Bonus'lar 28 Şubat 2021’den sonra yüklenecek olup,1-14 Mart 2021 tarihleri arasında  Oxxo’da kullanılabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 15 Mart 2021’de geri alınacaktır.
 • İade veya iptali yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından “Oxxo Bonus” kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET KATILOXXO” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

20 Ocak-20 Şubat 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1-14 Mart 2021