Otomotiv sektöründe +3 taksit fırsatı

Sektör: Otomotiv / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Otomotiv sektöründe yer alan Bonus üyesi işyerlerinde yapılan taksitli işlemlere +3 taksit verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
  • +3 taksit ilaveli satış için, mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 ila 9 taksit arası seçeceği taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • +3 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12'dir.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Bonus kartlar, Bonus Genç, Bonus Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business Kartlar dahildir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genc kredi kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi, kartların kampanyadan yararlanabilmeleri için kart sahiplerinin harcama işleminden önce Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan "EVET OTOMOTIV" yazıp; bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01.10.2016 - 31.08.2018

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.