Şimdi konuşun..
Optik Sektöründe +2 taksit

Optik Sektöründe +2 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Optik / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya dahil üye işyerlerinden gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri taksitli ödemelerde kampanya seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyamız tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Bonus üyesi üye işyerlerinden 2 ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacak şekilde geçerlidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Money, Shop & Fly Kredi Kartları, Miles & Smiles Kredi Kartı, Miles & Smiles Business Kredi Kartı, American Express, Bonus Business, Shop & Fly Business Kredi Kartları, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Teb Bonus, ING Bonus, Deniz Bonus, Şeker Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Teb Bonus Business, Deniz Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus Business, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genc ve Bonus Flexi kredi kartları dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 12 taksitin üzerindeki işlemlerde +2 taksit ilave edilmeyecektir. ( 11 taksite +1 taksit yapılacaktır.)
  • Kampanyamız boyunca 2-10 arası taksitli işlemlerde, müşteri sliplerinde " TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN FAYDALANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için EVET OPTIKyazıp, bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak - 31 Mayıs 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.