Şimdi konuşun..
16 TL Onur Bonus

16 TL Onur Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Market / Marka: Onur Market

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden veya sms ile katılım sağlanarak Bursa-Onur marketlerinde tek seferde yapılacak 85 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 16 TL Onur Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

16 Kasım 2019 tarihinde bonus üyesi Bursa - Onur Market"ten seferde 85 TL ve üzeri Garanti BBVA POS'undan yapılacak market harcamalarına 16 TL Onur Bonus kazanın.

 • 16 TL  Onur Bonus, 16 Kasım 2019 tarihinde Bonus üyesi Onur Market"ten Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 85 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için; Kart sahiplerinin ilk harcamadan önce ONUR yazıp, 3340"a SMS göndermesi veya BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları, ve kampanyalar alanından 16 TL  Onur Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş uygulaması Google Play veya Apple Store üzerinden indirilebilir.
 • BonusFlaş"tan veya SMS ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanya katılım kısa mesajının ve BonusFlaş uygulaması üzerinden katılımının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Taksitli işlemler ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri maksimum 16 TL bonus kazanabilir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus"lar geri alınacaktır.
 • Kazanılan Onur bonus"lar , 30 Kasım 2019 tarihine kadar sadece Bursa - Onur  marketlerinde kullanılabilecektir.
 • 16 TL  Onur Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business, Bonus Business American Express dahildir.
 • Diğer banka bonus kredi kartları,  Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET ONUR" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 •  Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kart sahiplerinin ilk harcamadan önce ONUR yazıp, 3340’a SMS göndermesi veya BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları, ve kampanyalar alanından 16 TL Onur Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 Kasım 2019– 16 Kasım 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

16 Kasım 2019 – 30 Kasım 2019