Şimdi konuşun..
Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza 125 TL’ye varan Bonus!

Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza 125 TL’ye varan Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

16 - 27 Aralık 2017 tarihleri arasında BonusFlaş üzerinden verilecek her otomatik fatura ödeme talimatı karşılığında 20 TL, toplamda 100 TL bonus kazanılacaktır. Talimatların Bonus American Express ile verilmesi durumunda her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 25 TL, toplamda 125 TL bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 16 27 Aralık 2017 tarihleri arasında BonusFlaş'ın yeni versiyonu üzerinden verilecek her otomatik fatura ödeme talimatı karşılığında 20 TL, toplamda 100 TL bonus kazanılacaktır. Talimatların Bonus American Express ile verilmesi durumunda her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 25 TL, toplamda 125 TL bonus kazanılacaktır.
 • Ödül kazanabilmek için otomatik fatura ödeme talimatlarının BonusFlaş kanalıyla verilmiş olması gerekmektedir.
 • Otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası müşteri bazındadır. Kampanyada bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği maksimum bonus tutarı 100 TL ile sınırlıdır. Talimatların Bonus American Express ile verilmesi durumunda maksimum bonus tutarı 125 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanya sadece yeni tanımlanacak faturalar için geçerlidir. 1 Ekim 2017 tarihinden sonra müşterilerin kartlarından veya hesaplarından iptal edilen otomatik fatura ödeme talimatlarının tekrar tanımlanması durumunda kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyaya Bonus, Bonus Platinum, Bonus Genç, Bonus American Express, Bonus Flexi, Flexi ve Money kartları ile verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan bonus, 29 Aralık 2017'de en çok talimat verdiğiniz kartın kullanılabilir ve açık statüde olması halinde yüklenecektir. Birden fazla karttan aynı sayıda otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda en son talimatın verildiği karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde, kredi kartında tanımlı olan otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilip, kredi kartına tekrar tanımlanırsa kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesapta tanımlı olan otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilip, kredi kartına tanımlanırsa kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesapta veya kredi kartında manuel ödeme için kayıtlı faturalar iptal edilip, otomatik fatura ödeme talimatı verilirse kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen bonusun geri alınmaması için 31.12.2018'e kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve ödemelerin kredi kartından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonus 10.01.2019 tarihinde geri alınacaktır.
 • Garanti BBVA kredi kartlarınız ile gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü ve benzeri otomatik fatura ödeme talimatları için ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren bir sonraki son ödeme tarihine kadar fatura tutarı üzerinden aylık %1,84 faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
 • Garanti BBVA istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan BonusFlaş üzerinden Otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 - 27 Aralık 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

29 Aralık 2017