Şimdi konuşun..
New Balance’ta 8 taksit

New Balance’ta 8 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: New Balance

NASIL KAZANIRIM?

New Balance mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen 2 ve 3 taksitli alışverişlerde +5 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 1 Aralık 2017 28 Şubat 2018 tarihleri arasında NEW BALANCE mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 8 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 8 aya varan taksit kampanyası dahilinde NEW BALANCE mağazalarından yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, A Bank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus, ING Bonus, Burgan Bank Bonus, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp NEWBALANCE yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12 Aralık 2017 - 30 Mart 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.