Şimdi konuşun..
350 TL ve üzeri alışverişe 40 TL Nautica Bonus

350 TL ve üzeri alışverişe 40 TL Nautica Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Nautica

NASIL KAZANIRIM?

Nautica mağazalarından tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL Nautica Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 40 TL Nautica Bonus kampanyası 01-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 40 TL Nautica Bonus kampanyası dahilinde Nautica mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL Nautica Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 40 TL Nautica Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 40 TL Nautica Bonus 01 – 16 Mayıs 2018 tarihleri arasında sadece Nautica mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus'lar 17 Mayıs 2018 itibari ile geri alınacaktır.
  • 40 TL Nautica Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET NAUTICA” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Nautica Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Nautica Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mayıs – 13 Mayıs 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1-16 Mayıs 2018