Şimdi konuşun..
Mudo,Mudo Concept ve <br>www.mudo.com.tr’den <br>100 TL’ye varan Mudo bonus!

Mudo,Mudo Concept ve
www.mudo.com.tr’den
100 TL’ye varan Mudo bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mudo

NASIL KAZANIRIM?

1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında Mudo,Mudo Concept ve www.mudo.com.tr’den Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 300-749,99 TL arası alışverişe 50 TL Mudo bonus; 750 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 100 TL Mudo bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında Mudo,Mudo Concept ve www.mudo.com.tr’den tek seferde, taksitli veya tek çekim 300-749,99 TL  arası alışverişlerde 50 TL Mudo bonus; 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Mudo bonus kampanyası yapılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Mudo Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler Mudo  bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları Mudo bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar Mudo bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Mudo  bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Mudo  bonus kazanabilir.
 • Mudo, Mudo Concept ve www.mudo.com.tr adresinde Mudo bonus kazanılabilecektir, ancak kazanılan Mudo bonuslar sadece Mudo ve Mudo Concept’te kullanılabilecek; www.mudo.com.tr adresinde kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kazanılan Mudo bonuslar 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Mudo  bonuslar 1 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 •  Mudo bonus  kampanyasına Bonus,Money Bonus,Flexi,Bonus Genç,Bonus Flexi,Bonus Amex ,Bonus Business ve ek kartlar katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MUDOHAZIRAN” yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Mudo  bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Mudo  Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti BBVA ve Mudo kampanyayı değiştirme ve iptal hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu ile kampanyaya katılmak gerekmektedir.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MUDOHAZIRAN” yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-30 Haziran 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

16-31 Temmuz 2021