Şimdi konuşun..
Mudo’da 300 TL ve üzeri alışverişe<br> 50 TL Mudo Bonus!

Mudo’da 300 TL ve üzeri alışverişe
50 TL Mudo Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mudo

NASIL KAZANIRIM?

Harcamadan önce; Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanarak; 300 TL ve üzeri alışveriş yapılarak 50 TL Mudo Bonus kazanırsınız.

DİĞER BİLGİLER

 • 50 TL Mudo  Bonus, 1 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Mudo bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 50 TL Mudo  Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Mudo  Bonus kazanabilir. Mudo mağazalarında ve www.mudo.com.tr adresinde Mudo Bonus kazanılıp,   kazanılan Mudo Bonuslar Mudo fiziki mağazalarında harcanabilir. www.mudo.com.tr adresinde harcanamaz
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Mudo  Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Mudo Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Mudo Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan 50 TL Mudo Bonus 10 Temmuz 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 50 TL Mudo  Bonuslar geri alınacaktır.
 • 50 TL Mudo Bonus  kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex , Bonus Business katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET MUDO yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Mudo  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Mudo  Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti Bankası ve Mudo kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Harcamadan önce EVET MUDO yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 – 30 Haziran 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Haziran – 10 Temmuz 2020