Şimdi konuşun..


Mastercard'lılara özel Getir Yemek’te %50 indirim!

Mastercard'lılara özel Getir Yemek’te %50 indirim!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Restaurant / Marka: Getir

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyadan faydalanmak için Masterpass™’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass™’e kayıtlı banka veya kredi kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde sepetinizi oluşturup, sipariş özeti ve ödeme ekranına geldiğinizde “Kart bilgilerimi MasterPass™ altyapısında saklamak istiyorum.” tıklayarak kartınızı Masterpass™’e kaydedebilirsiniz. GetirYemek’te seçili premium restoranlarda 50 TL ve üzeri siparişlerde %50 indirim!

DİĞER BİLGİLER

  • GetirYemek’te seçili premium restoranlarda 50 TL ve üzeri siparişlerde %50 indirim!
  • Kampanya kullanımı için minimum sepet tutarı 50 TL, maksimum sepet tutarı 150 TL'dir. Alınabilecek maksimum indirim 75 TL'dir.
  • Kampanyadan faydalanmak için Masterpass™’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass™’e kayıtlı banka veya kredi kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde sepetinizi oluşturup, sipariş özeti ve ödeme ekranına geldiğinizde “Kart bilgilerimi MasterPass™ altyapısında saklamak istiyorum.” Tıklayarak kartınızı Masterpass™’e kaydedebilirsiniz. Masterpass™ ile ilgili sorularınız için https://www.masterpassturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
  • Kampanya kota ile sınırlıdır. Kota limitine ulaşıldığında herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın kampanya sona erecektir.
  • Bu kampanya herhangi bir kupon kampanyası ile birleştirilemez.
  • Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte kampanyalı ürünler iade edilmek istenirse, iade sonrası kalan kampanyalı ürün tutarının KDV dahil 50 TL altında kaldığı durumlarda kampanya geçerli olmayıp, iade tutarından indirim bedeli düşülerek işlem yapılacaktır.
  • Masterpass™’e kaydedilen kart bilgileri, Mastercard altyapısı tarafından saklanmaktadır.
  • Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan faydalanmak için Masterpass™’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass™’e kayıtlı banka veya kredi kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde sepetinizi oluşturup, sipariş özeti ve ödeme ekranına geldiğinizde “Kart bilgilerimi MasterPass™ altyapısında saklamak istiyorum.” Tıklayarak kartınızı Masterpass™’e kaydedebilirsiniz. Masterpass™ ile ilgili sorularınız için https://www.masterpassturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

29 – 31 Aralık 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.