Şimdi konuşun..
Masko AVM’de +5 taksit!

Masko AVM’de +5 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: Masko

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 2-7 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • +5 Taksit kampanyası Masko AVM'de kampanyaya katılan Bonus üyesi işyerlerinde geçerlidir.
 • +5 Taksit kampanyası, 2-7 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 5 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
 • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
 • Kampanyada "+taksit" uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; 3000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK'nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Masko AVM kampanya anlaşmalı Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly Kredi Kartları, Shop&Fly Business Kredi Kartları, American Express kredi kartları, American Express Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatif Bank Bonus, ICBC Turkey Bonus ve Fibabanka Bonus kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus, ING Bonus Business, TEB Bonus Business, Şekerbank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp MASKO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mart 2019 – 30 Haziran 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.