Şimdi konuşun..

ets kampanyaları

DAHA FAZLA

ETS Tur Kampanyaları 2023

Tatil dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan ETS Tur, turizm sektöründeki yenilikçi yaklaşımı ile yurt içi ve yurt dışında turlardan otel konaklamasına, vize hizmetinden gemi seyahatlerine kadar oldukça geniş bir yelpaze ile size unutulmaz tatil fırsatları sunuyor.

ETS Tur, misafilerine dünyanın dört bir yanında hayallerindeki tatili yaşama fırsatı sunarken sevdiklerinizle muhteşem anılar biriktirmenizi de sağlıyor.

Erken rezervasyon sistemi, erken rezervasyon iptal sigortası ve online rezervasyon sistemini Türkiye’de ilk uygulayan turizm şirketi ETS Tur’la planladığınız tatilinizi Bonus kartınız ile şimdi alın ve daha sonra ödemeye başlayın. Ayrıca ek taksit fırsatlarından yararlanırken ekstra da indirim kazanın!

Fast Company, Altın Örümcek, Quality Management Awards, Türkiye İtibar Endeksi, Capital Dergisi ödülleri gibi birbirinden prestijli 30’dan fazla ödülün sahibi ETS Tur harcamalarını Bonus kart ile yapanlar birçok ekstra ayrıcalıktan faydalanma fırsatını yakalıyor. ETS Tur ve Bonus iş birliği ile tatiliniz şimdiden çok daha keyifli!

ETS Tur Kampanyalarına Neler Dahildir?

ETS Tur aracılığıya alacağınız yurt içi ve yurt dışı tüm otel rezervasyonu, tur, uçak bileti alışverişlerinizde Bonus kartlılara özel ekstra ayrıcalıklar sizi bekliyor.

ETS Tur ile yapacağınız tatil planlarınıza özel bol bol bonus kazanma fırsatı, 12 aya varan taksit imkanı, ekstra indirimler ve şimdi al sonra öde ayrıcalıkları siz Bonus kartlıları bekliyor. Kampanyalar dönemsel olduğu için size uygun bir ETS Tur kampanyası bulamazsanız turizm kampanyaları sayfamızdaki diğer kampanyalara göz atabilirsiniz.

yada
Bonus Taraftar KampanyalarıBonus Taraftar
Kampanyalar
Bonus Genç KampanyalarıBonus Genç’e
Özel
GarantiPay KampanyalarıGarantiPay’e
Özel
BonusFlaş KampanyalarıBonusFlaş’a
Özel
Taksit KampanyalarıTaksit
Kampanyaları
İndirim Kampanyalarıİndirim
Kampanyaları

BİTEN KAMPANYALAR

Özel fırsat ve ayrıcalıklar için Bonus'lular en çok onları tercih etti.

TÜM BİTEN KAMPANYALAR
Back to Top