Şimdi konuşun..
Mapa’da 6 taksit!

Mapa’da 6 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mapa Giyim

NASIL KAZANIRIM?

6 taksitli satış için, mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Mapa mağazalarında Garanti BBVA Pos'undan gerçekleştirilecek 3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +3 taksit uygulanacaktır.
  • 6 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Deniz Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC  Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • 6 aya varan taksit kampanyasına Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET MAPA yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr dedir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ağustos – 31 Ağustos 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.