Şimdi konuşun..
Machka’da 10 taksit

Machka’da 10 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Machka

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, Machka’dan yapılan alışverişlerde 10 taksit kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 01 Ocak – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Machka’da alışveriş tutarı limiti olmaksızın 10 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles & Smiles Garanti kredi kartları, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartları, American Express Business kredi kartları, Deniz Bonus, Şeker Business, Turkiye Finans Happy Card, Teb Business Bonus, Şeker Bonus, ICBC Bonus, ICBC Business Bonus, Alternatifbank Bonus ve Deniz Bonus Business Kartlar dahildir.
  • Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus, Teb Bonus, Fibabank Bonus, Fibabank Bonus Business, ING Business Bonus, Alternatifbank Business Bonus kampanya dahil değildir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET MACHKA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.  Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç sahipleri kampanyaya katılmak için Machka Bonus kampanyasına katılabilmesi için harcama yapmadan önce ‘EVET MACHKA’ yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından 3340’a sms göndermesi gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak – 31 Aralık 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.