Şimdi konuşun..
Liu Jo’da 7 taksit

Liu Jo’da 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Liu jo

NASIL KAZANIRIM?

Liu Jo mağazalarından 3 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Liu Jo mağazalarından gerçekleştirilecek 3 arası taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • 3 yerine 7'ye varan taksit kampanyasına Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin Liu Jo Taksit kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET LIUJO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan 2016 – 30 Mart 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.