Şimdi konuşun..

Legoland’da 450 TL ve Üzeri<br> Alışverişe 100 TL Bonus

Legoland’da 450 TL ve Üzeri
Alışverişe 100 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Eğlence / Marka: Legoland

NASIL KAZANIRIM?

Legoland’da tek seferde 450 TL ve üzerinde alışveriş yaparak100 TL bonus kazanabilirsiniz. İşlemler GarantiBBVA POS'undan geçmelidir.

DİĞER BİLGİLER

 • BonusFlaş’a özel 14 Ekim-14 Kasım 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Legoland mağazalarında tek seferde gerçekleştirilecek 450 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak 100 TL Bonus kampanyası yapılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL  Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • 100 TL Bonus kampanyasından bir müşteri birden fazla kez yararlanarak bir kazanım sağlayabilir.
 • Kazanılan bonuslar 23 Kasım 2020 tarihinde yüklenecek olup  24 Kasım-4 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar  5 Aralık 2020 itibariyle geri alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi  Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Bisiness, sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • İşlemler GarantiBBVA POS'undan geçmelidir.
 • Kampanya başka indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET LEGOLAND” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanyadan yararlanabilmesi için GarantiBBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil  1TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET LEGOLAND” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14 Ekim-14 Kasım 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

24 Kasım-4 Aralık 2020