Şimdi konuşun..
Lastikpark’ta 8 taksit!

Lastikpark’ta 8 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Lastik Park

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Lastikpark bayilerinden gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri 2-8 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahiplerine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program üyesi Lastikpark bayilerinde geçerlidir.
  • Kampanya 01 Mart – 31 Mart 2019 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri 2-8 taksitli ödemelerde  geçerlidir.
  • 8 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 300 TL ve üzeri 4 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 12 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Money, Flexi (sms ile), Deniz Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, Miles & Smiles Business Garanti BBVA Kredi Kartı, American Express Card, American Express Business Card dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, TEB Bonus Business ve Denizbank Bonus Business ilave taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp LASTIKPARK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom (Avea) için 0,65TL,Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,65TL'dir.Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Ek kartlar ve personel kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mart – 31 Mart 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.