Şimdi konuşun..
Lastikpark’ta peşin fiyatına 8 taksit!

Lastikpark’ta peşin fiyatına 8 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Lastik Park

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Lastikpark bayilerinden gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri 2-4 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahiplerine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program üyesi Lastikpark bayilerinde geçerlidir.
  • Peşin fiyatına 8 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 300 TL ve üzeri 4 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 8 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Money, Flexi, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartları, American Express Card, American Express Business Card, Shop&Fly kredi kartları ve Shop&Fly Business kredi kartlarıı dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, TEB Bonus Business ve Deniz Bonus Business ilave taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp LASTIKPARK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,33TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mart – 01 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.