Şimdi konuşun..
Kuba Motor’da Peşin Fiyatına 9 Taksit

Kuba Motor’da Peşin Fiyatına 9 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Kuba Motor

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 7 taksitli işlemlere +2 taksit uygulanarak gerçekleştirilecek. 3-10 arası taksitli işlemlerde +2 taksit kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Kuba Motor yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası kapsamında fiziki mağazalarda yapılan 7 taksitli işlemlerde GarantiBBVA tarafından 2 taksit ilave edilerek uygulanır.
 • Sanal mağazalarda yapılan 3-10 arası taksitli işlemlerde +2 taksit işlemlerde GarantiBBVA tarafından 2 taksit ilave edilir.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 18 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; 3000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, AlternatifBank Bonus, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business kredi kartları, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus,ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, AlternatifBank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için GarantiBBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp KUBA MOTOR yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Geri dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır .
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için GarantiBBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp KUBA MOTOR yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,33TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

17 Ekim 2020 - 30 Kasım 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.