Sektör: Yapı Sektörü / Marka: Koçtaş

NASIL KAZANIRIM?

Koçtaş’ta 6 taksit kampanyası Koçtaş mağazalarında Garanti POS'u üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir. 6 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 6 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 6 Taksitli satış 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  •  Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larından yapılması gereklidir. 6 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 6 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.
  •  Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business, American Express Kartlar,American Express Business, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir. Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bank Ticari Kartlar, Vadeli taksit işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar + taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET KOCTAS" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Garanti Bankası tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

04.01.2016 – 31.12.2018

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.