Şimdi konuşun..
KNITSS’te 1000 TL ve üzeri alışverişlerinize 150 TL KNITSS bonus!

KNITSS’te 1000 TL ve üzeri alışverişlerinize 150 TL KNITSS bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Knitts

NASIL KAZANIRIM?

KNITSS’te 1 Aralık-31 Aralık 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan alışverişlerde 1000 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz.
İşlemlerinizin Garanti BBVA POS’larından geçmesi gereklidir.

DİĞER BİLGİLER

 • 150 TL KNITSS BONUS kampanyası KNITSS’te 1 Aralık-31 Aralık 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan alışverişlerde 1.000 TL ve üzeri  taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • 150 TL Knitss Bonus 1 Aralık-31 Aralık 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Knitss mağazalarında ve https://www.knitss.com‘da Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri ödemelerde kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus American Express kredi kartları,sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET KNITSS ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.  
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Kampanya dahilinde bonuslar , KNITSS’te ve Knitss.com ‘da kazanılıp, kazanılan 150 TL  KNITSS Bonuslar 1 Aralık 2021-15 Ocak 2022 tarihleri arasında  sadece fiziki ve online mağazalarda harcanabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar  16 Ocak 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL  HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” butonuna tıklanmalı, daha sonra harcama yapılmalıdır.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET KNITSS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL dir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Aralık 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Aralık 2021-15 Ocak 2022