Şimdi konuşun..
KNITSS’da 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL KNITSS Bonus!

KNITSS’da 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL KNITSS Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Knitts

NASIL KAZANIRIM?

KNITSS’da 1 Haziran 2021-1 Temmuz 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan İlkbahar/Yaz 2021 sezon alışverişlerinde 1.000 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

 • 100 TL KNITSS BONUS kampanyası KNITSS'da 1 Haziran 2021-1 Temmuz 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan İlkbahar/Yaz 2021 sezon alışverişlerinde 1.000 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için "EVET KNITSS "yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVABusiness kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya dahilinde KNITSS'da kazanılıp, kazanılan 100 TL KNITSS Bonuslar 1 Haziran-20 Temmuz 2021 tarihleri arasında sadece fiziki ve online mağazalarda harcanabilir.
 • Kullanılmayan Bonus'lar 21 Temmuz 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL KNITSS Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL KNITSS Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanyaya dahilinde İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Bonusflaş üzerinden katılım zorunluluğu bulunmamaktadır

Flexi Kartı ile Katılmak İçin

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET KNITSS” yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Haziran-1 Temmuz 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Haziran-20 Temmuz 2021