Şimdi konuşun..
100 TL Kiğılı Bonus

100 TL Kiğılı Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Kığılı

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Kiğılı mağazalarından tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 100 TL Kiğılı Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • 100 TL Kiğılı Bonus, 15 Ocak – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Kiğılı Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 100 TL Kiğılı Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Kiğılı Bonus kazanabilir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Kiğılı Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Kiğılı Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Kiğılı Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya Kiğılı ve kigili.com da geçerlidir.
 • www.kigili.com sanal mağazasında 100 TL Kiğılı Bonus kazanılabilecektir, ancak kazanılan Kiğılı Bonuslar sanal mağazada kullanılamamaktadır.
 • Kazanılan Kiğılı Bonus'lar 25 Şubat 2018 tarihine kadar sadece Kiğılı mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar geri alınacaktır.
 • 100 TL Kiğılı Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL Kiğılı Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL Kiğılı Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Kiğılı Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Ocak – 15 Şubat 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Ocak 2018 - 25 Şubat 2018