Şimdi konuşun..
Kifidis’te 9 aya varan Taksit

Kifidis’te 9 aya varan Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Tekstil / Marka: Kifidis

NASIL KAZANIRIM?

9 aya varan taksitli satış için, Kifidis mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2, 3, 4 veya 5 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Kifidis mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2-5 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 9 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ABank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç ve Bonus Flexi, Burgan Bonus Business, ING Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Şeker Bonus Business, PTT Bonus dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET KİFİDİS yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET KİFİDİS yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Nisan 2017 - 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.