Şimdi konuşun..
Karaca’da 100 TL Karaca Bonus!

Karaca’da 100 TL Karaca Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Karaca

NASIL KAZANIRIM?

Karaca’da 500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Karaca Bonus kazanırsınız.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Karaca’da  1-31 Ocak 2021  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan ödemelerde geçerlidir. 
  • Kampanya  dahilinde Karaca’da 500 TL ve üzeri ödemelerde 100 TL Karaca Bonus verilecektir.
  • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Karaca Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
  • Kampanyaya sanal kartlar dahil değildir.
  • Kazanılan Karaca Bonus 10 Şubat 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 11 Şubat’ta  geri alınacaktır.
  • Kazanılan bonuslar sadece Karaca mağazalarında harcanabilir.
  • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET KARACA”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

01 – 31 Ocak 2021  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan 500 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir. 

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET KARACA”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 – 31 Ocak 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Ocak-10 Şubat 2021