Şimdi konuşun..
Jacadi’de 6 taksit

Jacadi’de 6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Jacadi

NASIL KAZANIRIM?

Jacadi mağazalarından Garanti BBVA Bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen 3 taksitli alışverişlerde +3 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 1 Temmuz – 31 Eylül 2019 tarihleri arasında Jacadi mağazalarında Garanti BBVA Kredi Kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA Kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası dahilinde JACADI mağazalarından yapılan 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +3 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, A Bank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, Deniz Bonus Business, ING Bonus, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp JACADI yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Temmuz – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.