Şimdi konuşun..
İpekyol Mağazalarında 50 TL İpekyol bonus

İpekyol Mağazalarında 50 TL İpekyol bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: İpekyol

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL İpekyol Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL İpekyol Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak İpekyol  mağazalarından 09-17 Nisan 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL İpekyol Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 50 TL İpekyol Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL İpekyol Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL İpekyol Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 50 TL İpekyol Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan İpekyol Bonus'lar 19 Nisan 2019 tarihine kadar sadece İpekyol mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar 20 Nisan 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL İpekyol Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL İpekyol Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

09 Nisan 2019 – 17 Nisan 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

09 Nisan 2019 – 19 Nisan 2019