Sektör: Otomotiv / Marka: Honda

NASIL KAZANIRIM?

1000 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından +4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program üyesi Honda bayilerinde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 9 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 1000 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından +4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Money, Flexi (sms ile), Deniz Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Bonus Business, Teb Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, ING Bonus, Turkiye Finans Happy Card, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business ilave taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp HONDA  yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti Bankası POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak 2019 – 31 Mayıs 2019

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.