Şimdi konuşun..
Honda’da 9 taksit

Honda’da 9 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Honda

NASIL KAZANIRIM?

1000 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program üyesi Honda bayilerinde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 9 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 1000 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Money, Flexi (sms ile), Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, American Express Card, American Express Business Card, ING Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus Business ve ING Bonus Business kredi kartları ilave taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp HONDA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,33TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak 2019 – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.