Şimdi konuşun..
Honda’da 9 taksit

Honda’da 9 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Honda

NASIL KAZANIRIM?

100 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program üyesi  Honda bayilerinde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 9 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 100 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından +4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • 15 Ağustos 2018 tarihli BDDK kararları gereği Ticari Kredi Kartları ile yapılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 taksit ile sınırlandırılmıştır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Money, Flexi (sms ile),  Deniz Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Bonus Business, Teb Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business  dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card,  ING Bonus, Turkiye Finans Happy Card, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları ilave taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp HONDA  yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen kazanabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

22 Şubat – 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.