Şimdi konuşun..
Hogan Mağazalarında 6 taksit

Hogan Mağazalarında 6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Hogan

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Hogan mağazalarından gerçekleştirilecek 2 ve 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +3 taksit sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 6 taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Hogan mağazalarından yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +3 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın GarantiBBVA Pos'larında yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Shop & Fly Kredi Kartı, Shop & Fly Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Denizbank Bonus, Teb Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus Business, Teb Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET HOGAN" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Temmuz – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.