Şimdi konuşun..
HEMINGTON’da 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL HEMINGTON Bonus!

HEMINGTON’da 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL HEMINGTON Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Hemington

NASIL KAZANIRIM?

HEMINGTON’da 5 Nisan 2021-5 Mayıs 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan İlkbahar/Yaz 2021 sezon alışverişlerinde 1.000 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

 • 100 TL HEMINGTON BONUS kampanyası HEMINGTON’da 5 Nisan 2021-5 Mayıs 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan İlkbahar/Yaz 2021 sezon alışverişlerinde 1.000 TL ve üzeri  taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus American Express kredi kartları dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET HEMINGTON ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.  
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya dahilinde HEMINGTON’da kazanılıp, kazanılan 100 TL  HEMINGTON Bonuslar 5 Nisan 2021-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında  sadece fiziki ve online mağazalarda harcanabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar  1 Haziran 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya online ve fiziki alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL  HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL  HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET HEMINGTON ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

5 Nisan 2021-5 Mayıs 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

5 Nisan 2021-31 Mayıs 2021