Şimdi konuşun..
HEMINGTON’da 750 TL ve <br> üzeri alışverişlerinize <br> 100 TL HEMINGTON bonus!

HEMINGTON’da 750 TL ve
üzeri alışverişlerinize
100 TL HEMINGTON bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Hemington

NASIL KAZANIRIM?

HEMINGTON’da 1 Aralık-31 Aralık 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan 7alışverişlerde 750 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz.
İşlemlerinizin Garanti BBVA POS’larından geçmesi gereklidir.

DİĞER BİLGİLER

 • 100 TL HEMINGTON BONUS kampanyası HEMINGTON’da 1 Aralık-31 Aralık 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan alışverişlerde 750 TL ve üzeri  taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • 100 TL Hemington Bonus 1 Aralık-31 Aralık 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Hemington mağazalarında ve www.hemington.com.tr ‘de Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri ödemelerde kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus American Express kredi kartları ,sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET HEMINGTON yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 5,99 TL dir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya dahilinde bonuslar HEMINGTON’da ve Hemington.com.tr kazanılıp, kazanılan 100 TL  HEMINGTON Bonuslar 1 Aralık 2021-15 Ocak 2022 tarihleri arasında  sadece fiziki ve online mağazalarda harcanabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 16 Ocak 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL  HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL  HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan "HEMEN KATIL" butonuna tıklanmalı, daha sonra harcama yapılmalıdır.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET HEMINGTON yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 5,99 TL dir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Aralık 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Aralık 2021-15 Ocak 2022