Şimdi konuşun..

Güntaş AVM’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinize %10 Güntaş bonus!

Güntaş AVM’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinize %10 Güntaş bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Güntaş

NASIL KAZANIRIM?

Güntaş AVM’de 19 Nisan 2021-19 Mayıs 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan alışverişlerinizde 100 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

 • %10 Güntaş Bonus kampanyası Güntaş AVM mağazalarında 19 Nisan 2021-19 Mayıs 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri  taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 •  Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus American Express kredi kartları dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” ın tıklanması ya da GUNTAS yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET GUNTAS ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.  
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Sanal kartlar, Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar dahildir.
 • Kampanya dahilinde Güntaş AVM mağazalarında kazanılıp, kazanılan Güntaş Bonuslar 19 Nisan 2021-19 Haziran 2021  tarihleri arasında  sadece Güntaş  mağazalarda harcanabilir. www.guntasavm.com web sayfasından yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar  20 Haziran 2021  tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Güntaş Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Güntaş Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET GUNTAS ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

19 Nisan 2021-19 Mayıs 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

19 Nisan 2021-19 Haziran 2021