Şimdi konuşun..
350 TL Guess alışverişinize 50 TL Guess Bonus

350 TL Guess alışverişinize 50 TL Guess Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Guess

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Guess mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 350 TL üzeri alışverişlerde 50 TL Guess Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Guess Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Guess  mağazalarından 03 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Guess  Bonus kampanyasına 'Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Guess Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Guess Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Guess  Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Guess  Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan Guess Bonus'lar 03 Eylül 2019 tarihinde yüklenecek olup, 03 Eylül - 02 Ekim 2019 tarihleri arasında sadece Guess mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar 03 Ekim 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Guess  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Guess Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03-30 Eylül 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

03 Eylül - 2 Ekim 2019