Şimdi konuşun..
Greyder Mağazalarında 25 TL Greyder bonus

Greyder Mağazalarında 25 TL Greyder bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Greyder

NASIL KAZANIRIM?

İlk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak katılabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

 • 25 TL Greyder Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak www.greyder.com ve Greyder mağazalarından 10 Mayıs 2019 – 10 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 25 TL Greyder Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 25 TL Greyder Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 25 TL Greyder Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 25 TL Greyder Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 25 TL Greyder Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan Greyder Bonus'lar 15 Haziran 2019-30 Haziran 2019 tarihine kadar sadece Greyder mağazalarında kullanılabilecektir. www.greyder.com'da kullanılamayacaktır. Kullanılmayan Bonus'lar 02 Temmuz 2019 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 25 TL Greyder Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 25 TL Greyder Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Nazilli Bamboo, Bursa Korupark, Greyder Carrefour, Greyder Anatolium ve Ank. Metromall Avm mağazaları kampanya kapsamı dışındadır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10.05.2019 / 10.06.2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Haziran 2019 – 30 Haziran 2019