Şimdi konuşun..
Gittigidiyor’da peşin fiyatına 9 taksit!

Gittigidiyor’da peşin fiyatına 9 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: Gittigidiyor

NASIL KAZANIRIM?

15 Ağustos 2020 tarihine kadar Gittigidiyor’da 750 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 17 Temmuz – 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında Gittigidiyor’da 750 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly , Shop&Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi kampanya haricindedir.
  • Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 12 ayla sınırlıdır ve beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde en fazla 18 ay olarak uygulanır. Bu süre; elektronik eşya alımlarında 6 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay ve basılı ve külçe hariç kuyumla ilgili harcamalarda 8 ay olarak uygulanır. 3.500 TL altı televizyon alışverişlerinde 9 ay, 3.500 TL üzeri televizyon alışverişlerinde ise en fazla 3 ay taksit uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik ve ofis malzemeleri ile ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği bulunmamaktadır.
  • Garanti BBVA ve Gittigidiyor kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

17 Temmuz – 15 Ağustos 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.