Şimdi konuşun..
English Home’da 15 TL English Home bonus

English Home’da 15 TL English Home bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: English Home

NASIL KAZANIRIM?

English Home mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 15 TL English Home Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 15 TL English Home Bonus kampanyası  10-30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 15 TL English Home Bonus kampanyası dahilinde English Home mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 15 TL English Home Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 15 TL English Home Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 15 TL English Home Bonus 10 Nisan 2019 – 2 Mayıs 2019 tarihleri arasında sadece English Home mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 03 Mayıs 2019 itibari ile geri alınacaktır.
  • Kampanya dahilinde kazanılan English Home Bonus’lar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecek olup www.englishhome.com.tr sanal mağazasında kullanılamamaktadır.
  • 15 TL English Home Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, Shop&Fly kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı,  American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET HOME” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında English Home Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde English Home Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10 Nisan – 30 Nisan 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

10 Nisan – 2 Mayıs 2019