Şimdi konuşun..


Englısh Home’da peşin fiyatına <br>3 taksit

Englısh Home’da peşin fiyatına
3 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: English Home

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi English Home mağazalarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde 3 seçmeli olarak +2 taksit kart sahiplerine sunulacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi English Home mağazalarından 15 Eylül 2020 - 29 Mart 2021  tarihleri arasında gerçekleştirilecek  peşin işlemlerde seçmeli olarak +2 taksit uygulanacaktır.
  •  Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • English Home’da peşin fiyatına 3 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Shop&Fly ve Shop&Fly Business Card kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET ENGLISHHOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA Pos'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET ENGLISHHOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Eylül 2020- 29 Mart 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ekim-2 Kasım 2020