Şimdi konuşun..


Englısh Home’da peşin fiyatına 3 taksit

Englısh Home’da peşin fiyatına 3 taksit

Sektör: Ev Tekstili / Marka: English Home

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi English Home mağazalarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde 3 seçmeli olarak +2 taksit kart sahiplerine sunulacaktır.
Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya English Homa’da  1-31 Ekim 2020  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. 
 • Kampanya  dahilinde English Home’da  tek seferde gerçekleştirilen ilk 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL English Home Bonus verilecektir.
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından English Home kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir. 
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20 TL English Home Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
 • Kazanılan English Home Bonus 2 Kasım 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 3 Kasım’da  geri alınacaktır.
 • Kazanılan bonuslar sadece English Home mağazalarında harcanabilir.
 • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET ENGLISHHOME”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET ENGLISHHOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Eylül 2020- 14 Mart 2021

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ekim-2 Kasım 2020