Şimdi konuşun..
Ecrou-Yoyoso’da 25 TL Bonus!

Ecrou-Yoyoso’da 25 TL Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Ecrou-Yoyoso

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılım sağlandıktan sonra Ecrou-Yoyoso’da 125 TL ve üzeri alışveriş yapılmalıdır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyaya 8 Ocak-8 Şubat 2021 tarihleri arasında, Ecrou-Yoyoso’da Garanti BBVA Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 125 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 25 TL Bonus kazanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Ecrou-Yoyoso 25 TL Bonus Kampanyası’ndaki “Hemen Katıl” butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL Bonus kazanabilir.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • İndirim yasaklı, konsinye ve kozmetik alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları dahildir.  Sanal ve ek kartlar da kampanya kapsamındadır.
 • Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET YOYOSO” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kazanılan Bonus'lar 19 Şubat 2021’de kartınıza yansır ve 20 Şubat-10 Mart 2021 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye iş yerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 11 Mart 2021’de geri alınacaktır.
 • İade veya iptali yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Garanti BBVA ve Ecrou Mağazacılık kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım için harcamadan önce Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden Yoyoso Bonus Kampanyası’ndaki “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET YOYOSO” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

8 Ocak-8 Şubat 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

20 Şubat-10 Mart 2021