Şimdi konuşun..
40 TL ebebek Bonus

40 TL ebebek Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: E-Bebek

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak ebebek mağazalarından ve www.ebebek.com tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 Tl ebebek Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında ebebek mağazalarından www.e-bebek.com 'dan tek seferde yapacağınız 250 TL üzeri alışverişlerinizde 40 TL ebebek Bonus kazanın

 • 40 TL ebebek Bonus, 1 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA üzerinden tek seferde yapılan 250TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 40 TL ebebek bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 40 TL ebebek Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 40 TL ebebek Bonus kazanabilir. www.e-bebek.com'dan ve fiziki ebebek mağazalarından yapılacak alışverişlerden ebebek bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar fiziki ebebek mağazalarından harcanabilir, www.e-bebek.com adresinden harcanamaz. Pre ve 1 Numaraları Bebek Maması ürünleri kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 40 TL ebebek Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 40 TL ebebek Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 40 TL ebebek Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan 40 TL ebebek Bonus 30 Nisan 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 40 TL ebebek Bonuslar geri alınacaktır.
 • 40 TL ebebek Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET EBEBEK yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden "Hemen Katıl" butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 40 TL ebebek Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 40 TL ebebek Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti Bankası ve ebebek kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 40 TL ebebek bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mart – 30 Nisan 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Mart – 30 Nisan 2020