Şimdi konuşun..
75 TL ebebek bonus

75 TL ebebek bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: E-Bebek

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak ebebek mağazalarından ve www.ebebek.com tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 75 Tl ebebek Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında ebebek mağazalarından www.e-bebek.com'dan tek seferde yapacağınız 250 TL üzeri alışverişlerinizde 75 TL ebebek Bonus kazanın

  • 75 TL ebebek Bonus, 1 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA üzerinden tek seferde yapılan 250TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 75 TL ebebek bonus kampanyasına'Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 75 TL ebebek Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 75 TL ebebek Bonus kazanabilir. www.e-bebek.com'dan ve fiziki ebebek mağazalarından yapılacak alışverişlerden ebebek bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar fiziki ebebek mağazalarından harcanabilir, www.e-bebek.com adresinden harcanamaz. Pre ve 1 Numaraları Bebek Maması ürünleri kampanyaya dahil değildir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 75 TL ebebek Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 75 TL ebebek Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 75 TL ebebek Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan 75 TL ebebek Bonus 10 Aralık 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 75 TL ebebek Bonuslar geri alınacaktır.
  • 75 TL ebebek Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 75 TL ebebek Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 75 TL ebebek Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Garanti Bankası ve ebebek kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 75 TL ebebek bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 - 30 Kasım 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Kasım - 10 Aralık