Şimdi konuşun..
Dogo’da 6 taksit

Dogo’da 6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Dogo

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Dogo mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +2 taksit sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 6 taksit kampanyası dahilinde Garanti BBVA kredi kartları ödül programı üyesi dogo Ayakkabı mağazalarından yapılan 2 -4 arası taksitli ödemelerde seçmeli olarak +2 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Shop&Fly , Shop&Fly Business,  Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Denizbank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Alternatif Bank Bonus,  ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus,  ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, ING Bonus,  Deniz Bonus Business dahil değildir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET DOGO" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

22 Mart 2019 – 30 Nisan 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.