Şimdi konuşun..
Doğa kolejinde +6 taksit

Doğa kolejinde +6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Eğitim / Marka: Doğa Koleji

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Doğa Koleji okullarında geçerlidir. Kampanya 100TL ve üzeri peşin ve 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Doğa Koleji okullarında geçerlidir. Kampanya 100TL ve üzeri peşin ve 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyada peşin işlemlere +6 taksit, taksitli işlemlere +6 taksit imkanı sağlanıyor olacaktır.
  • Kampanyaya Bonus, Garanti Bonus Business, Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express, American Express Ticari , Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business kampanyaya dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, sanal kartlar, Deniz Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business, kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp OKUL yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS'undan yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET OKUL yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mayıs 2019 - 16 Temmuz 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.