Şimdi konuşun..
Bonus’a özel Defacto’da 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Defacto Bonus!

Bonus’a özel Defacto’da 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Defacto Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: DeFacto

NASIL KAZANIRIM?

Harcamadan önce; Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanarak; 150 TL ve üzeri alışveriş yapılarak 30 TL Defacto Bonus kazanırsınız.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında Defacto veya www.defacto.com.tr 'den tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL Defacto Bonus kazanın.

 • 30 TL Defacto Bonus, 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA üzerinden tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Defacto bonus kampanyasına 'Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 30 TL Defacto Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Defacto Bonus kazanabilir. www.defacto.com.tr 'den ve fiziki Defacto mağazalarından yapılacak alışverişlerden Defacto bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar fiziki Defacto mağazalarında  harcanabilir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Defacto Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Defacto Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Defacto Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan 30 TL Defacto Bonus 7 Eylül 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 30 TL Defacto Bonuslar geri alınacaktır.
 • 30 TL Defacto Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET DEFACTO yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden "Hemen Katıl" butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 •  Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS 'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Defacto Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Defacto Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti Bankası ve Defacto kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Harcamadan önceBonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET DEFACTO yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Ağustos 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ağustos – 7 Eylül 2020