Şimdi konuşun..
20 TL Defacto Bonus

20 TL Defacto Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: DeFacto

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL Defacto Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 20 TL Defacto Bonus, 06 - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POS' u üzerinden tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • 20 TL Defacto Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20 TL Defacto Bonus kazanabilir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Defacto Bonus'lar 17 Eylül 2019 tarihine kadar sadece Defacto mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 20 TL Defacto Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından Defacto için "EVET DEFACTOBONUS" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly Business, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Defacto Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 20TL Defacto Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

06 Eylül 2019 – 15 Eylül 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

06 Eylül 2019 – 17 Eylül 2019