Şimdi konuşun..
Daikin’de Bonus’a özel 10 Taksit!

Daikin’de Bonus’a özel 10 Taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Isıtma&Soğutma / Marka: Daikin

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 100 TL üzeri 5 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır. +5 Taksit mağaza satış görevlisi tarafından POS üzerinde yapılacak işlemle alışverişe eklenecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Daikin yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • 10 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 5 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından sağlanan +5 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
 • 10 taksit kampanyası işyeri tarafından 5 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından sağlanan +5 taksiti seçip ilave ederek işlem yapması sonrası gerçekleşecektir.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Bonus üyesi Daikin yetkili satıcılarındaki Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti kredi kartı, Miles&Smiles Garanti Business, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business, American Express kredi kartları, American Express Business, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus,  Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Bonus üyesi bankaların Ücretsiz kredi kartları, Vadeli taksit işlemleri, Tek ödemeli işlemler ve Ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp DAIKIN yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mayıs 2019 – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.